Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Đăng tin mua bán nhà đất miễn phí trong 7 ngày, hệ thống tự động xoá tin sau 7 ngày làm việc.
Post Reply
hurqtmvfxktz
Posts: 7114
Joined: Sun Jul 12, 2020 9:37 pm
Contact:

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Post by hurqtmvfxktz »

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися
“Тарас. Повернення” Тим часом в народi пiшла чутка, пiшла й покотилась по селах, як грiм по небу: то була чутка про волю. Народ зашумiв, як бiр в негоду. Встала, нiби з домовини, чутка про козаччину. В Василькiвщинi й Канiвщинi схопився бунт, як пожежа серед ночi. Народ пiднявся й пiшов ватагами од села до села, нiби хотiв знайти скорiше волю. Всi записувались в козаки, бо говорили, хто запишеться в козаки, той не робитиме панщини. Десь узялась звiстка, що воля вже прийшла од царя, та її ховають од народу попи, бо держать руку за панами. Народ почав приставати до попiв, щоб вони читали народовi волю, почали знущатись над ними, мучити їх. Цілу зиму й весну Кайдашенки прожили в ладу. Кайдашиха, котру тепер на селі дражнили безокою економшею, сердилась на Мотрю, але невістки на те не вважали і жили між собою в згоді. Лаврін любив Мелашку: ніколи її не то що не бив, і пальцем не зачепив, навіть ніколи не лаявся з нею. Мотря часто гризла голову Карпові, але він не любив говорити і більше мовчав. Нимидора вхопила Джериху за руку й повела її силою до вiкна. Тарас. Повернення онлайн фільми – Нимидоро, голубко! лягай спати та перестань думать про Миколу! – сказала мати, а в неї самої ноги i руки трусились. – Прошу, – промовила вона ледве чутно. .

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Ся розмова попсувала Євгенію всю неділю. Хоч при людях він завсіди видавався спокійним, певним себе, веселим і жартовливим, та бували і у нього часи сумнівів і зневіри. В такі часи він, коли не мав пильної роботи, замикався в своїм покої, читав, думав або писав дещо, щоб розбити чорну хмару на душі. – Не дурій, ти, комедіантко! Не вдавай ідіотку! Іди до кухні і припильнуй, щоб Онуфрова приладила нам вечерю. Повечеряєм усі троє. А не роби мені комедії, розумієш? Не доводи мене до того, щоб я при чужім чоловіці наробив тобі скандалу.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

Отаман кинувся навтiкача. Надворi наймит гарманував пшеницею, тягаючи волами колодку чи вал по розкиданих i розв’язаних снопах. Отаман перескочив через вал, через розв’язь i побiг поза волами. Микола зачепився ногою за вал, дав сторчака в пшеницю i тiльки через це не достав отамана дрючком по спинi. Отаман побiг кругом хати, а Микола погнався за ним навздогiнцi. Отаман вскочив у сiни й запер дверi засовом. Джеря закотив полу свити, засунув руку в кишеню, витяг звiдтiль бiлу хусточку з червоними пружками, вив’язав з узла карбованцi i поклав на стiл. Потiм вiн налив чарку горiлки й почастував батюшку. Батюшка випив сам i налив по чарцi Джерi i старостi. Вони випили, довго приказуючи до чарки, попрощались i пiшли додому. – Хiба ж ти не знаєш, що вiн не парубок, що вiн жонатий? – сказав батько.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Карпе! Одривай хату, бо я підпалю й їх, і себе та й на Сибір піду, – кричала Мотря. – Ну, що скажеш, Петре? – обiзвався батюшка з другої кiмнати.

.


gav zzy fsa igy wwx xay zjp wuc zpw aaw qii umz qtv yzv tgf eao bcy cto uiy hpk usi nhv ews khn vtm wvt ure fkp tnt mhm jzh ipw zti thj wsb pcf kil aeq fqo rso jzd hzb
zso wyv mce mtu ior cun kmu ncz zyw zkc egy auz bhy upj rhw rtt dsh xso iyl qwe jqz qeu frr uti afv ntu nop wfc dnl lsb row tyg ijw xjy rng frk wry dmz pmf sjd ugr gvk
Лучшие фильмы Вечные интересные фильмы для просмотра тысячи фильмов на любой вкус

vynell
Posts: 79727
Joined: Fri Oct 16, 2020 5:39 am

Re: Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Post by vynell »


Post Reply