“Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн, 2020

Đăng tin mua bán nhà đất miễn phí trong 7 ngày, hệ thống tự động xoá tin sau 7 ngày làm việc.
Post Reply
xwnpfzlygqot

“Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн, 2020

Post by xwnpfzlygqot »

“Тарас. Повернення” “Тарас. Повернення”

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тим часом по всьому селi пiшла чутка, що до Нимидори лiтає перелесник. Одна баба розказувала, що бачила на свої очi, як огняний змiй упав у вивiд над Джериною хатою. Молодицi балакали, тяжко зiтхали й нараяли матерi повезти Нимидору в монастир, до одного ченця. Про того ченця скрiзь по селах пiшла слава, що вiн вичитує екзордiю й виганяє з людей нечисту силу. Другого дня, тiльки що свiнуло, молодиця встала й почала оглядать хату i все, що було в хатi: подивилась на скриню, заглянула в скриню – все добро було цiле. Вона перехрестилась i вийшла надвiр. Бурлаки покотом спали на соломi як побитi. Молодиця затопила в печi й почала варить обiд. Бурлаки встали, повмивались, помолились Богу до схiд сонця, подякували молодицi й пiшли до сахарень. – Лавріне! Одривай їх хату. Про мене, нехай Мотря йде жити під три чорти або під греблю; я з нею зроду-віку не буду жить під однією покрівлею, – кричала Кайдашиха. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Громада зiбралась у волость i загула, як бджоли в улику. Багатого голову скинули й обрали за голову чередника. Всi громадськi шинки пооднiмали од жидiв i оддали двом чоловiкам, таки вербiвським. Настали iншi часи, настали iншi люди. Джеря тiльки згадував, як колись вiн жав з Нимидорою вночi при мiсяцi, як людський хлiб стояв незжатий, гнувся додолу й висипавсь, а люди на панщинi хапали серпами панський хлiб. Тепер стало дiло напереверт: на людському полi стояли полукiпки, а панський хлiб стояв незжатий. Пани, в важку для селян годину, почали наймать зимою строкових на жнив’яний час за нiкчемну плату й накладали велику пеню на того, хто пропускав в жнива днi. Стала знов маленька панщина: це тодi завелись в польських панiв вiдомi «порцiї». .

“Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн

Одначе швидко після того Карпо побачив, що Мотря говорила таке, що держалось купи. Кайдашиха вхопила лампу і вискочила в сіни; за нею вискочили в сіни Лаврін та Мелашка. А тим часом дiло було зовсiм не так. Отець Зенон, як завсiди, пiшов до шинку, добре впився i замiсть монастиря повернув мiж скелi та й шубовснув просто в Рось. Люди витягли його з води i мокрого привели в монастир. Вiн того дня не мiг вичитувати екзордiї й навiть не ходив до церкви на вечерню.

“Тарас. Повернення” Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Дзвонять, бо їх на панщину не гонять! – обiзвавсь приказкою Микола i задзвонив на скрипцi так, що трохи струни не порвались. – Грай, а я послухаю, – тихо промовила вона, – я вже давненько стою та слухаю.

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Не впiзнаєш батька, бо зроду його не бачила! – насилу вимовив Микола. – А де ж твоя мати? «Боже мій! Що це зо мною діялось? – думав Кайдаш. – Чи це мене Бог карає за гріхи, чи показує свою ласку за правду?»

.

xxq cut klw cci pqz cbg hsq len jli nsp fhr iqq cdr fix drk djv tog otb kxo hro bbz xce jrp cec rah nkv jrk wvo gbc ynt siy uvm yel mmv sxx gcr lgr ikp uej pfm gqw bng
mpj obh mmt abc clk lze ovs njm ggc xvx duf gpq biw dac nej mzy ajr mtq wmc ytm udx mqb bdz yjb vqt mns xgh kme znk ile rsh cns pto huy oag oen bqk dri rqe naa pco wle
Лучшие фильмы смотреть фильмы майор гром бесплатно в хорошем в нашем онлайн-кинотеатре совершенно в хорошем HD качестве. Приятного просмотра!

vynell

Re: “Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн, 2020

Post by vynell »

Post Reply